You are here: Головна Відгуки

КЛЕПС - серія мікробіологічних препаратів

Застосування КЛЕПС

Відгуки

Застосування біопрепарату "Клепс" на Херсонщині протягом 2009 року.

ДОКЛАД

Застосування біопрепарату "Клепс" на Херсонщині протягом 2009 року.

Засуха 2009 року стала справжнім випробуванням для аграріїв Херсонщини. Опадів не було ані весною, ані літом, через що в півтораметровому шарі грунту був відсутній запас вологи. Деяким фермерам та керівникам сільськогоспо­дарських підприємств, які не захотіли (можливо,через дороговизну чи засуху) придбати та використовувати хімічні засоби захисту рослин, прийшли на допомогу нові енергозберігаючі технології. До складу цих технологій входить біопреперат "Клепс".
Подробнее...
 

Довідка

                                                             Довідка

про результати використання біопрепарату КЛЕПС  на озимому та ярому ячмені.

 1. ТОВ АФ «Агропромсервіс», Луганська обл.

а)  В 2009-2010 р. при посівах різних сортів ячменя біопрепарат КЛЕПС не застосовувався.

Подробнее...
 

Відгук по застосуванню

У фермерському господарстві «Деметра+» у технологіях вирощування сільськогосподарських культур протягом кількох років (2001, 2002 та з 2005 і по нині) використовували біопрепарат Клепс . З 2005 року на дослідних ділянках проводили порівняльне дослідження різних біопрепаратів та сумішей Клепсу з іншими біологічно активними речовинами (стимуляторами росту, мікроелементами та ін.) Предметом досліджень було виявлення їх сумісності, синергізму чи антагонізму, вплив кожного препарату та різних сумішей на кінцевий результат – кількісні та якісні показники урожайності.

Подробнее...
 

Клепс та бактеріози


            Не секрет, що ярий ячмінь висівається по поганому попереднику, яким є соняшник. Також відомо, що з деяких пір змінились традиційні сівозміни, змінились співвідношення культур в сівозмінах. Збільшилось насичення сівозмін такими культурами, як ріпак та соняшник, а посіви бобових значно скоротились.

Подробнее...
 

З досвіду застосування біопрепарату

        Нескінчені кризи в головах «білясільськогосподарських» чиновників та постійне латання «дірок» в державі за рахунок сільського господарства, ставлять сільськогосподарських виробників на коліна та роблять виробництво сільськогосподарської продукції збитковим. Використання мінеральних добрив в технологіях вирощування сільськогосподарських культур за наявної цінової політики стає збитковим,або ж, в кращому випадку, має нульову рентабельність.

Подробнее...
 

Звіт про використання виданого біопрепарату «Клепс»


 Звіт про використання виданого біопрепарату «Клепс»(о.75 л) на досліди по озимій пшениці в ТОВ «Нива» с.Ставки,Веселинівського р-ну,Миколаївської обл.

 В сезоні 2011 р. в господарстві ТОВ «Нива» на полі №5 (площа 53 га.) озима пшениця застосовувався біопрепарат «Клепс». Поле було розділено на три ділянки:

     1.Контроль - без застосування біопрепарату «Клепс» (8 га)
     2.Дослід - з і-кратним застосуванням біопрепарату «Клепс» (30 га)
     3.Дослід - з 2-кратним застосуванням біопрепарату «Клепс» (15 га)
Подробнее...
 

АКТ

О результатах применения препарата "Клепс" на культуре озимый рапс "Атлант"( 1 репродукция семян), Херсонская область, Новотроицкий район, ЧП "Скиф"

    Засеяно поле 40га, выделено 10га контроль. Предшественник первый год - подсолнечник, второй год - озимая пшеница, третий год (осень 2009) - рапс. Поле 2 года без минерал удобрений. Первый год перед посадкой подсолнечника была пров пахота, остальные 2 года -двухкратная обработка тяжелыми диске боронами перекрёстного сечения. 1 сентября 2009 года проведен; предпосевная культивация, 5 сентября - первая обработка семян препаратом "Клепс" (расход: 2мл на 1 кг семян). Обработка протравителями не проводилась, сделана ставка на биозащиту. Обработка семян проводилась обычным ранцевым опрыскивателем. Восьмого сентября произведен посев. Десятого сентября проведе прикатывание (не было влаги).

Подробнее...
 

Для партнерів


Поддержка сайта