You are here: Головна Публікації в пресі КЛЕПС - це шлях до успіху сільгопвиробника

КЛЕПС - серія мікробіологічних препаратів

Застосування КЛЕПС

КЛЕПС - це шлях до успіху сільгопвиробника

Индекс материала
КЛЕПС - це шлях до успіху сільгопвиробника
Страница 2
Все страницы

Сьогодні аграрний ринок України має в наявності великий асортимент сучасних препаратів, які дають можливість сільськогосподарським виробникам в корені змінити своє ставлення до традиційних технологій по вирощуванню сільськогосподарських культур (с/к) із застосуванням агрохімії і перейти до нових ресурсозберігаючих технологій із застосуванням біотехнологій. Більшість сучасних препаратів дають таку можливість. Однак, товаровиробнику, серед цього різноманіття препаратів важко, без належних випробувань, зробити правильний вибір і вибрати саме ті, які могли б увійти в основу його технології по вирощуванню (с/к), яка могла б забезпечити йому оптимально вигідний баланс між витратами і врожайністю, спряла отриманню екологічно чистої продукції, відродженню родючості земель і покращенню стана навколишнього середовища.

Щоб не витрачати час на пошук препаратів, які могли б забезпечити відповідний баланс, візьміть за основу Ваших технологій препарат, перевірений часом - біопрепарат КЛЕПС. Свідченням ефективності даного препарату служить його висока популярність серед аграріїв, більшість з яких в основу своїх технологій включають його ось уже більше десятка років. Зараз, коли азотні добрива і хімічні засоби захисту рослин значно подорожчали, цей препарат для них став ще привабливішим, так як дає їм можливість не тільки отримувати високі і якісні врожаї, а й скорочувати витрати на їх вирощування в десятки разів. Щоб переконатися в цьому, як приклад, можна порівняти витрати, які необхідні для вирощування зернових культур на 1га за традиційною технологію з застосуванням хімії та витратами, отриманими на базі біотехнології із застосуванням препарату КЛЕПС.


 

Традиційна технологія вирощування зернових культур передбачає застосування великої кількості азотних добрив, це не менше 300кг селітри, середня ціна якої, на сьогодні, близько 10 тисяч гривень за одну тонну. Додамо сюди вартість хімічних протруйників для насіння, фунгіциди, транспортні, складські витрати і витрати на ПММ. В результаті отримуємо суму, яка може значно перевищювати 10000 грн на 1 га. Якщо додати сюди витрати, які неминуче виникнуть через негативний вплив хімії на навколишнє середовище і все живе, то вартість врожаю виростє за рахунок необхідності оздоровлення людей, рекреації заражених угідь і навколишнього середовища. Зовсім інакше, в економічному плані, виглядає альтернативний підхід до вирощування зернових культур у варіанті з застосуванням біотехнології на базі біопрепарату КЛЕПС, основою якого є живі ендофітні бактерії з азотофіксуючими властивостями. Виконуючи функції агрохімікатів, бактерії препарату забезпечують рослину біологічним азотом, що при певних умовах, може бути еквівалентним двумстам кілограм аміачної селітри на гектар, а на бідних грунтах цей показник може бути навіть більше. Крім того, бактерії препарату виробляють полісахариди, синтезують біологічно активні речовини (фітогормони, вітамін та інше), які разом з продуктами метаболізму дають можливість препарату, без стресового впливу хімічних препаратів, більш ефективно виконувати функції живлення рослин, ніж агрохімікати. Виконуючі функції біодобрива, біофунгіцида та стимулятора росту біопрепарат дає можливість фінансово - проблемним господарствам, в котрих не достатньо коштів на предбання добрив та хімічних засобів захисту рослин від хвороб, отримати врожаї на рівні середніх показників по Україні і навіть вище. При цьому мати продукцію чистою від нітратів та пестецидів.

Висока концентрація ендофітні бактерій препарату, в одному мілілітрі не менше одного мільярда, дозволяють застосовувати малі дози, які науково обгрунтовані і їх результативність підтверджена на практиці на полях в різних областях України. Для прикладу, одного літра препарату достатньо для обробки насіння зернових культур на площі до 70га, а повна обробка одного гектара, згідно з технологією, передпосівна і подвійна обробка по вегетації в найбільш відповідальні періоди росту рослин, вимагає в середньому всього 70мл препарату, ціна якого, на сьогодня, становить близько 200грн . До речі, такі малі дози не вимагають складських приміщень і транспортних витрат. Якщо порівняти ці два підходи вирощування зернових культур, то доцільність застосування сучасної біотехнології з застосуванням препарату КЛЕПС, очевидна.

 

Для партнерів


Поддержка сайта