You are here: Головна Про препарат "КЛЕПС"

КЛЕПС - серія мікробіологічних препаратів

Застосування КЛЕПС

Що таке "Клепс"?

Це серія мікробіологічних препаратів, розроблених на основі  запатентованої технології, які пропонуються для поліпшення продуктивності сільськогосподарських рослин на збіднених грунтах та відновлення їхньої родючості. Перший з них, офіційно визнаний препарат КЛЕПС®, застосовується для передпосівної обробки насіння широкого кола рослин, а також для обприскування вегетативної поверхні рослин та обробки розсади овочевих.

kleps_logo_small

Дія препарату

"КЛЕПС"® базується на властивостях бактерій засвоювати азот з повітря, синтезувати біологічно активні речовини (фітогормони, вітаміни та інш.), стимулювати захисну систему рослин. Бактерії перебирають на себе функції агрохімікатів, але на відміну від останніх не забруднюють узбіжжя та угіддя. Мікроелементи цеоліту - природного мінералу - підсилюють дію бактерій

Особливість та новизна препарату

Полягає в тому, що тісний контакт бактерій з рослиною та їхня конкурентна спроможність забезпечуються здатністю їх локалізуватися у тканинах широкого кола рослин і, таким чином, виживати протягом вегетаційного періоду рослиниі. Препарат випускається у вигляді суспензії, до складу якої входять активні клітини бактерій, а також цеоліт, що доповнює його цінними мікроелементами.

Переваги препарату

* Тісний контакт бактерій з рослиною та їхня конкурентна спроможність, які забезпечуються здатністю розвиватися у тканинах рослини-господаря і виживати протягом вегетаційного періоду.
* Бактерії препарату мають комплекс корисних для рослини властивостей (азотфіксація, поліпшення мінерального живлення рослин).
* Норма використання препаратів значно менша у порівнянні з іншими відомими аналогами через високу активність бактерій та їхній високий титр у препаратах.

 

Для партнерів


Поддержка сайта