You are here: Головна Відгуки Застосування біопрепарату "Клепс" на Херсонщині протягом 2009 року.

КЛЕПС - серія мікробіологічних препаратів

Застосування КЛЕПС

Застосування біопрепарату "Клепс" на Херсонщині протягом 2009 року.

ДОКЛАД

Застосування біопрепарату "Клепс" на Херсонщині протягом 2009 року.

Засуха 2009 року стала справжнім випробуванням для аграріїв Херсонщини. Опадів не було ані весною, ані літом, через що в півтораметровому шарі грунту був відсутній запас вологи. Деяким фермерам та керівникам сільськогоспо­дарських підприємств, які не захотіли (можливо,через дороговизну чи засуху) придбати та використовувати хімічні засоби захисту рослин, прийшли на допомогу нові енергозберігаючі технології. До складу цих технологій входить біопреперат "Клепс".

Завдяки "Клепсу" аграріям вдалося не тільки вберегти від засухи рослини, але й отримати прибавку врожаю таких важливих культур, як озимі сорти пшениці, ячміню, рапсу, соняшника, гарбуза, кавуна тощо. Розвиток рослин відбувався навіть в найспекотніший період року, так як "Клепс" працює протягом всього вегетаційного періоду.

На показових полях агрофірми "Промінь", де вирощувався соняшник, були зафіксовані наступні показники: із засіяних 300 га - на 100 га було оброблено посівний матеріал біоііреператом "Клепс". Врожайність із цієї площі становила 700 кг/га. На наступних 100 га була проведена обробка посівного матеріалу, а також обробка по листу (у фазі 4 листи) цим же біопрепаратом. Тут врожайність становила 1000 кг/га. Останні 100 га були засіяні зовсім не обробленим посівним матеріалом, тому врожайність там становила 250-300 кг/га дрібного напівпорожнього насіння. При цьому загальна врожайність соняшника по Херсонській області у 2009 році в цілому становила 300-500 кг/га.

Добрі показники врожаю гарбуза були зафіксовані в ТОВ "Світанок". Прибавка врожаю тут становила 200 кг/га (обробка біопрепаратом "Клепс" проводилась тільки по насінню). Гарбузи виросли більші від середньої величини, їх насіння було наповнене, випукле, що відповідало закупівельним стандартам.

Показники врожайності зернових ТОВ "Труд" становили: озима пшениця - 3500 кг/га, озимий ячмінь - 3000 кг/га.

Середня врожайність зернових на багорі по Херсонській області в 2009 році становила 1800-2000 кг/га.

Показники врожайності рапсу у фермерському господарстві "Колос" становили 1800 кг/га. При цьому висота рослин, які були оброблені по насінню і по листу, становила 170 см. На одному стеблі налічувалося до 70 стручків, всі вони були захищені від розтріскування та висипання насіння. Обробка біопрепаратом "Клепс" сприяла отриманню продукції на 7-10 днів раніше.

Регіональний представник В.І.Філозоф

 

 

 

Для партнерів


Поддержка сайта